Ochrana dýchacích cest ve zdravotnických zařízeních
Vážení pacienti, návštěvníci nemocnice,
na mimořádné schůzi sněmovny dne 4. května bylo odsouhlaseno ukončení stavu pandemické pohotovosti. Od čtvrtka 5. května 2022 již tedy není povinností nosit roušky a respirátory ve zdravotnických a sociálních zařízeních.
V této souvislosti rušíme tuto povinnost i v našich nemocnicích, nicméně si vás dovolujeme požádat, aby jste i nadále zachovávali zásady prevence a zejména u respiračních onemocnění používali ochranu dýchacích cest.
Zároveň apelujeme na starší a nemocné pacienty, aby v zájmu vlastního zdraví taktéž zvážili nošení roušek ve všech vnitřních prostorách nemocnice.
Děkujeme.









CHIESI CZ s.r.o. 50.000 Kč
Sokolovská úhelná a.s. 1.000.000 Kč
Sdružení odborových organizací Sokolovské úhelné 150.000 Kč
Dvorní realitní Chomutov s.r.o. 200.000 Kč
Skitour Klub, z.s. 110.000 Kč
MK-mont illuminations s.r.o. 100.000 Kč
MEG Ch.