chtěla bych touto cestou pochválit odběrové místo na Covid v Chebské nemocnici.
Dnes, 13.1.2021, jsme s dětmi po předchozím objednání přes call-centrum absolvovali výtěr z nosu v odběrovém stanu. Přijeli jsme autem a bez čekání jsme byli hned na řadě. Nemuseli jsme vyplňovat žádné formuláře, vše bylo připraveno, personál byl velmi milý (patří jim velký obdiv - v takové zimě). Navíc děti dostaly malou pozornost za to, že výtěr vydržely.
Opravdu personálu patří velká pochvala - nejen za milé a rychlé jednání, ale také za celou organizaci.
S pozdravem
Andrea Lieb.




CHIESI CZ s.r.o. 50.000 Kč
Sokolovská úhelná a.s. 1.000.000 Kč
Sdružení odborových organizací Sokolovské úhelné 150.000 Kč
Dvorní realitní Chomutov s.r.o. 200.000 Kč
Skitour Klub, z.s. 110.000 Kč
MK-mont illuminations s.r.o. 100.000 Kč
MEG Ch.