Dne 1.7 jsem v chebské porodnici porodila císařským řezem svého syna. Od příjmu, přes šestinedělí, sál a novorozenecké jsem nenarazila na nikoho nepříjemného, všichni byly strašně milý a hodní, před sekcí mi vše vysvětlily, když jsem se bála, tak mě uklidnily a přístup celkově na jedničku. Stejně tak sestřičkám z novorozeneckého moc děkuji za podporu a věnování se nám při kojení. Nemám ani jednu výtku. Naprostá spokojenost a na 100% doporučuji. I když to bylo bolavé, atmosféra byla super a ani mi nepřišlo, že jsem v nemocnici. Moc děkuji![]()




CHIESI CZ s.r.o. 50.000 Kč
Sokolovská úhelná a.s. 1.000.000 Kč
Sdružení odborových organizací Sokolovské úhelné 150.000 Kč
Dvorní realitní Chomutov s.r.o. 200.000 Kč
Skitour Klub, z.s. 110.000 Kč
MK-mont illuminations s.r.o. 100.000 Kč
MEG Ch.